Jablonec - Zjednodušená verzia stránok
Nastavenie veľkosti písma
+

Aktuality - Vianočný pozdrav od detí z našej Základnej školy

Vianočný pozdrav

Naše deti v Základnej škole sú veľmi šikovné spolu s pani učiteľkami! Keďže nás stále obmedzujú opatrenia a nie je možné robiť Vianočnú akadémiu, vyrobili spoločne Vianočný hudobný pozdrav. Započúvajte sa.
https://moja.uschovna.zoznam.sk/link/bec347ac-a35a-4b8f-a8e6-694d82a3f66d?utm_source=link&utm

Milí rodičia, starí rodičia, príbuzní a všetci priatelia!

Blížia sa Vianoce. Čas, kedy sa ľudia aspoň na malú chvíľu zastavia, stíšia, zblížia. Čas, kedy sa ľudská láska, ktorá v každom človeku kdesi v hĺbke stále je, dostáva na povrch a zhmotňuje sa do života ľudí v podobe dobrých skutkov, podania pomocnej ruky a pohladení. A jedno také milé maličké pohladenie si pre všetkých pripravili aj deti z našej školy v podobe 20-minútovej vianočnej nahrávky. Tak ak máte chuť, na chvíľu sa zastavte a pri šálke teplého čaju alebo lahodnej kávy si vypočujte naše detičky. Veríme, že Vám spríjemnia predvianočný čas.

Radostné, pokojné, zdravia plné vianočné chvíle a šťastný celý nový rok 2022

prajú zamestnanci školy.

https://moja.uschovna.zoznam.sk/link/bec347ac-a35a-4b8f-a8e6-694d82a3f66d?utm_source=link&utm_medium=referral&utm_campaign=sharing

Dátum vloženia: 20. 12. 2021 8:26
Dátum poslednej aktualizácie: 20. 12. 2021 8:36
Autor: Mgr. Jana Jašurková