Starosta obce ďakuje celému odbernému tímu - Petronele Pastuchovej, Ľudke Feketeovej, Lucii Cíferskej, Miriam Májekovej a Andree Hinčekovej za obetavosť, nasadenie a za príkladné zvládnutie testovania. Srdečne ďakujeme za darčeky v podobe ovocia, čokolád a zákuskov : Štefanovi Pánisovi, Marekovi Bilčíkovi, Evičke Šaškovičovej a Marte Žákovej.
Zároveň dovoľte nám poďakovať sa aj Vám vážení spoluobčania za disciplinovanosť a trpezlivosť, ktorou ste prispeli k hladkému a bezproblémovému testovaniu v obci.